Türkiye’nin En Çözüm Odaklı ve İnovatif Yazılım Ajansıyız

i

novatif yazılım ajansı kavramı bizi en iyi anlatan kavramdır. Diğerleri ile farkımızı en net ifade etme şeklimiz…

Bize göre hizmet vermenin iki ucu var. Bunlardan birisi kendileri için çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız. Diğeri ise yazılım, reklam ve e-ticaret alanlarında beraber çalıştığımız iş ortaklarımızdır. Biz kendimizi bu iplerin bağlantı noktasında görüyoruz. İhtiyaç analizini çok iyi yapmaya çalışıyoruz. Böylece sorunları çok hızlı ve kaliteli çözümlere kavuşturabiliyoruz. Yaptığımız işe ve paydaşlarımıza değer katmayı çok seviyoruz. Genç kalamasak da sürekli inovatif kalmak için çaba gösteriyoruz. Ar-Ge ve İnovasyon tabanına oturtmaya çalıştığımız projelerimizle önce ülkemize sonrada dünyaya olumlu katkılar sağlamak istiyoruz.

Atilla YAPICI
Atilla YAPICIE-Ticaret Uzmanı & Üretim Direktörü
E-Ticaret ve Danışmanlık birimlerimizin yönetimiyle ilgileniyor. Bilgisayar başında data yönetimi konusunda uzman. Ürün ve hizmetlerin geliştirilmesiyle, tedarik zinciriyle alakalı konularda çalışıyor.
Kerem KÖKSAL
Kerem KÖKSALSatış-Pazarlama ve Proje Direktörü
Hem bilgisayar başında, hem de sahada çalışıyor. Paydaşlarımızla ilgili proje mimarilerini geliştirmek uzmanlık alanı. Ar-Ge ve İnovasyon konularında tecrübeli. Görselleştirme ve dijital tasarımlar O’na emanet
Necdet YAPICI
Necdet YAPICIBilgisayar Mühendisi & Yazılım Uzmanı
Unvanından da anlayabileceğiniz üzere kendisi yazılım biriminin beyni. Her kod onun elinden geçiyor. Bilgisayar başında harikalar yaratıyor. Bunu nasıl yapabiliriz sorusunun cevaplayanı olarak görev yapıyor.

Ürün ve hizmetleriniz için yeni pazarlara ya da işinizi yönetmek için fikre mi ihtiyacınız var?

Kontrolünüzde olmayan bir işi doğru bir şekilde yönetmeniz mümkün değildir. Eski yöntemlerle aldığınız notlar ya da karışık çalışma tablolarıyla uğraşmayın.Her türlü ihtiyacınıza doğrudan çözüm sağlayan ürünlerimizle işletmelerinizi dijitalleştirin. Kolayca yönetin, rahatça geliştirin!

Detaylı Bilgi Alın

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

İşletmeniz İçin Çözümlerimizi İnceleyin

HİZMETLERİMİZ